Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
plakat_Layout_1.jpg

Aktivní dovolená

Hledej:

GoogleTranslate

UBYTOVÁNÍ BEČOVSKO

Bečov – HRADNÍ BAŠTA
Náměstí 5. května 19
364 64 Bečov nad Teplou
Tel.: +420 353 222 802
GSM: +420 776 382 212
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.hradnibasta.cz
Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta najdete na náměstí jen několik metrů od vstupní brány na hrad a zámek Bečov. Penzion nabízí ubytování pro 48 osob, celoroční provoz restaurací, posezení na terasách nebo ve vinném sklípku a vlastní parkování. Dolní restaurace se sálem a LCD projektorem je vhodná pro různé firemní večírky, školení, rauty, oslavy a svatby. Penzion v Bečově sestává ze dvou částí – staré a nové. Stará část je zrekonstruovaný patrový domek z roku 1761. K domku patří průchod do bývalé židovské čtvrti (tzv. Židovská branka). Před 2. světovou válkou zde bydlel kloboučník Anton Wölfl. Při rekonstrukci byl brán velký zřetel na zachování původního rázu budovy, proto zde můžeme najít původní hrázděné zdi, dřevěné podlahy a stropy. Nachází se zde horní restaurace, vinný sklípek a 8 pokojů. Nová část byla přistavěna. K dispozici je tu 8 pokojů, dolní restaurace s konferenčním sálem a vinotéka.
Nejbližší okolí Bečova nad Teplou nabízí široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití v každém ročním období. Je zde možnost turistiky, cykloturistiky, rybaření, houbaření, návštěv hradů a zámků, jakož i přírodních útvarů.
Součástí penzionu je i rybník vzdálený cca 400m, kde pořádáme outdoorové akce na objednávku.


Bečov – PENZION RESTAURANT „U ZÁMKU“
Náměstí 5. května 17
364 64 Bečov nad Teplou
Tel: +420 353 999 365
GSM: +420 603 723 395
GSM: +420 604 704 278
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.penzion-uzamku.cz
Penzion – Restaurant U Zámku, empírový dům registrovaný jako kulturní památka, Vám nabízí příjemné ubytování, pohodlí a kvalitní služby za rozumnou cenu. Penzion je situován v těsném sousedství barokního zámku a gotického hradu ze 14.století, kde je vystaven románský relikviář sv. Maura, jako památka jediná svého druhu v ČR. Penzion má ideální polohu pro realizaci Vaší dovolené nebo obchodních aktivit. Nachází se v lázeňském trojúhelníku – Karlovy Vary-Mariánské Lázně-Františkovy Lázně a tzv. Hradní a zámecké cesty s ideálními pěšími a cyklistickými trasami.
Součástí Penzionu je část starobylého městského opevnění,založeného v r.1482.V roce 2004 – 2009 proběhla citlivá rekonstrukce,díky níž byla zachována historická podoba tohoto opevnění s hranolovou „hradební věží Hana“,která dnes slouží jako letní vyhlídková terasa s restaurací.
Penzion – Restaurant U Zámku nabízí ubytování s kapacitou 25 lůžek v 8 pokojích, restauraci s kapacitou 40 míst, salonek s kapacitou 20 míst který je ideálním místem pro pořádání školení, firemních akcí a firemních večírků, Wi-Fi internet zdarma, přední zahradní terasu s výhledem na zámek a historické centrum,venkovní gril,dětský koutek-50 míst, zadní vyhlídkovou terasu v místě bývalého městského opevnění z r.1482 s pohledem na hrad a zámek bývalého bečovského panství – 40 míst, stravování skupin a zájezdů, možnost rezervace prohlídek bečovského zámku, bezplatné parkoviště před penzionem.

0
0
0
s2sdefault

www.touzim.cz  www.becovskabotanicka.cz  www.krajzivychvod.cz  www.skoky.eu  www.biofarmabelina.cz